LOKALIZACJA

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

O Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Trybuna II, historyczny obiekt Warszawy otwarty w 1939 roku, była i jest doceniana jako przestrzeń odpowiednia do organizacji średnich i dużych imprez. Główna sala eventowa ma ponad 1800 m2 wolnej przestrzeni, ma 11 metrów wysokości, a przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega „Rotunda”, w pełni przeszklona półkolista sala o powierzchni kolejnych 450 m2. Dodatkowym atutem hali są dwa poziomy wewnętrzne, które można zaadaptować na strefę techniczną oraz strefę VIP. Zarówno Rotunda, jak i sala widowiskowa posiadają niezależne wejścia. Oprócz przestrzeni reprezentacyjnej Rotundy, do holu głównego przylegają również dwa pomieszczenia techniczne, każde o powierzchni ponad 200 m2 oraz osobnym wyjściem z budynku i wejściem do holu głównego.

Zaplecze sanitarne jest odpowiednie dla dużych, a nawet bardzo dużych imprez. Powierzchnia zaplecza sanitarnego to ponad 200 m2, podzielona na 6 segmentów, w tym 2 segmenty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Sala eventowa i zaplecze sanitarne połączone są salą o powierzchni ponad 700 m2, której adaptacja daje dodatkowe możliwości przygotowań, od szatni dla gości, poprzez zaplecze techniczne, czy dodatkową przestrzeń eventową.

Lokalizacja

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Tor wyścigów konnych Służewiec znajduje się w dzielnicy Ursynów. Obszar toru wyścigowego wykorzystywany jest między innymi jako miejsce występów gwiazd polskiej i światowej rozrywki. Mur odgradzający tereny Toru Wyścigowego od ulicy Puławskiej, mający prawie kilometr długości, jest swoistą galerią najwybitniejszych polskich twórców graffiti.

CENTRUM

Odległość od Dworca Centralnego: 6,9 km, ok. 16 minut taksówką.

LOTNISKO

Odległość od lotniska im. Fryderyka Chopina: 3,3 km, ok. 10 minut taksówką.

EXPO XXI

Odległość od EXPO XXI: 11 km, ok. 20 minut taksówką.

HOTELE

Odległość od Hotelu Marriott: 8,5 km, ok. 17 minut taksówką.
Odległość od Hotelu Westin: 8,7 km, ok. 18 minut taksówką.
Odległość od Hotelu Sheraton: 8,3 km, ok. 17 minut taksówką.
Odległość od Hotelu Moxy: 13 km, ok. 23 minuty taksówką.
Odległość od Vola Residence: 12 km, ok. 21 minut taksówką.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję