Wycieczki z przewodnikiem

Dla wszystkich uczestników European Commodities Exchange 2023 w Warszawie przygotowaliśmy ofertę wycieczek.

W cenie wycieczki:

- Przewodnik
- Bilet wstępu

Język wycieczki do wyboru: angielski, francuski, hiszpański.

Proponowany czas rozpoczęcia wycieczki – 16:30.

W przypadku zebrania się odpowiedniej liczby osób istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godziny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: info@ece-warsaw2023.eu

Transport może zostać zorganizowany za dodatkową opłatą po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników.

OPCJA 1 - MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI

wycieczka

Muzeum Polskiej Wódki to jedyne takie miejsce na świecie. Mieści się w zabytkowym budynku rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser. Na przełomie XIX i XX wieku - kompleks neogotyckich budynków tworzących Warszawską Fabrykę Wódek "Koneser".

Cena: €55 brutto
Języki: angielski, francuski, hiszpański
Minimalna liczba uczestników: 15 osób

OPCJA 2 - Krakowskie Przedmieście - spacer najpiękniejszą ulicą stolicy

wycieczka

Krakowskie Przedmieście to część tzw. Traktu Królewskiego biegnącego od Zamku Królewskiego aż do rezydencji w Wilanowie. Ulica w niemal mistyczny sposób łączy teraźniejszość z przeszłością. Zapraszamy na magiczną i wzruszającą podróż, podczas której obrazy stolicy z dzieł Canaletta, widoki wojennej Warszawy i współczesny urok ulicy nakładają się na siebie.

Cena: €45 brutto
Języki: angielski, francuski, hiszpański
Minimalna liczba uczestników: 15 osób

OPCJA 3 – Zespół Pałacowo-Parkowy Łazienki Królewskie - piękno natury i architektury!

wycieczka

Nasi przewodnicy z ogromną przyjemnością oprowadzą Państwa po jednym z najpiękniejszych zespołów parkowo-pałacowych w Europie. Ponad 70 ha zieleni i wspaniałe XVIII-wieczne pałace i pawilony tworzą magiczne miejsce o wyjątkowym uroku. Łazienki gościły wiele niezwykłych postaci (w tym króla Francji, Ludwika XVIII!) i były sceną zarówno ważnych wydarzeń, jak i zapierających dech w piersiach dworskich zabaw i widowisk. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy, królewski spacer!

Cena: €45 brutto
Języki: angielski, francuski, hiszpański
Minimalna liczba uczestników: 15 osób

OPCJA 4 -  Skarby Warszawy - opowieść o dawnej Warszawie

wycieczka

Serce Warszawy bije w tym miejscu co najmniej od XIII wieku, kiedy to z inicjatywy jednego z książąt mazowieckich (prawdopodobnie Bolesława II) dokonano lokacji miasta. Jego centrum stał się prostokątny Rynek otoczony najpierw drewnianą, później murowaną zabudową. Od schyłku XVI wieku biło tu nie tylko serce miasta, ale całej I Rzeczypospolitej. Podniesienie Starówki z gruzów po II wojnie światowej do dziś jest symbolem wspólnego narodowego wysiłku i solidarności. Od 1980 roku Stare Miasto znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO jako unikatowy przykład odbudowy niemal całkowicie zniszczonego zespołu historycznego.

Cena: €45 brutto
Języki: angielski, francuski, hiszpański
Minimalna liczba uczestników: 15 osób

OPCJA 5 - Śladami Jana Pawła II w Warszawie

wycieczka

Jan Paweł II w Warszawie bywał wielokrotnie, nie tylko jako Papież. W trakcie krótkiego spaceru po Warszawie odwiedzimy przede wszystkim Plac Piłsudskiego – gdzie padły słynne słowa: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!”, kościół Ewangelicko-Augsburski pod wezwaniem Świętej Trójcy, gdzie spotkał się z przedstawicielami Kościołów należących do Polskiej Rady Ekumenicznej. Na trasie znajdzie się także Kościół Świętej Anny, Archikatedra Świętego Jana czy Dom Sióstr Urszulanek, gdzie najchętniej nocował.

Cena: €45 brutto
Języki: angielski, francuski, hiszpański
Minimalna liczba uczestników: 15 osób

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję