Gold Partner

NAJWIĘKSZY I W PEŁNI ZINTEGROWANY ZAKŁAD KRUSZENIA I PRZETWARZANIA OLEJU SPOŻYWCZEGO W TÜRKİYE

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w międzynarodowym handlu towarami, Aves posiada spółki stowarzyszone na całym świecie. Aves jest jednym z głównych udziałowców w dostawach i produkcji surowego oleju słonecznikowego w Turcji. Działa w następujących obszarach: produkcja i handel międzynarodowy olejami roślinnymi, dostawy i produkcja surowców w sektorze paszowym, produkcja biodiesla, przetwarzanie orzeszków ziemnych, oleje roślinne i magazynowanie olejów, sektor nieruchomości, usługi portowe.
Posiadając 900 000 ton zdolności tłoczenia, 200 000 ton zdolności rafinacji, 300 000 ton zdolności butelkowania, 150 000 ton zdolności przetwarzania orzeszków ziemnych i 50 000 ton zdolności biodiesla, Aves wspiera swoją roczną zdolność produkcyjną wynoszącą ponad 1,5 miliona ton z 1 milionem ton wolumenu handlu zewnętrznego za pośrednictwem swoich spółek w Rosji, na Ukrainie, w Szwajcarii, Dubaju i Rumunii.
AVES posiada trzeci co do wielkości magazyn ropy naftowej i olejów roślinnych w Turcji, o powierzchni 220 000 metrów sześciennych, zlokalizowany w Mersin. AVES ma znaczną przewagę logistyczną (załadunek/rozładunek) w porównaniu do swoich konkurentów dzięki morskiemu terminalowi "SAVKA". AVES uzupełnia swój konkurencyjny łańcuch dostaw dzięki lokalizacji w pobliżu portu Mersin

Szanujemy naturę, naturalnie rośniemy...

https://www.avesas.com.tr/
W Bunge łączymy rolników z konsumentami, dostarczając światu niezbędną żywność, paszę i paliwo.
Dzięki ponad dwustuletniemu doświadczeniu, niezrównanej globalnej skali i głęboko zakorzenionym relacjom, pracujemy nad tym, aby na naszych stołach pojawiała się żywność wysokiej jakości, zwiększamy zrównoważony rozwój w miejscach, w których działamy, wzmacniamy globalne bezpieczeństwo w sektorze żywności i wspieramy rozwój społeczności.
Jako światowy lider w przetwórstwie nasion oleistych oraz wiodący producent i dostawca specjalistycznych olejów i tłuszczów roślinnych, cenimy sobie naszą współpracę z rolnikami mającą na celu poprawę wydajności i efektywności środowiskowej rolnictwa w naszych łańcuchach wartości oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów z miejsca ich uprawy do miejsca ich konsumpcji. Jednocześnie współpracujemy z naszymi klientami, aby kreować i na nowo tworzyć wizję przyszłości żywności, opracowując dostosowane do potrzeb, innowacyjne rozwiązania mające na celu sprostanie zmieniającym się potrzebom żywieniowym i trendom w każdym zakątku świata.
Bunge, firma obecna na polskim rynku od 2002 roku, to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.
Realizujemy zdywersyfikowaną ofertę dla rynku rolno-spożywczego. Specjalizujemy się w produkcji olejów konfekcjonowanych, margaryn konsumenckich, tłuszczów dla branży piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.
Więcej informacji na bunge.com
Grupa Cefetra jest globalnym dostawcą składników rolnych dla branży żywienia zwierząt, składników żywności i przemysłu energetycznego. Aktywna w handlu i dostarczaniu rozwiązań logistycznych od 1899 roku, Grupa Cefetra zbudowała portfolio ponad 250 różnych składników rolnych i każdego dnia rozwija kolejne. Zrównoważony rozwój i jakość leżą u podstaw naszej działalności. Do wiodących marek należą Cefetra, Royal Ingredients Group, BioCore, Sedaco, Heinrich Brüning i Tracomex, które można znaleźć w 35 lokalizacjach w 20 krajach na całym świecie. Od 2013 r. Grupa Cefetra jest częścią BayWa AG; notowanej na giełdzie grupy handlowo-usługowej z siedzibą w Niemczech, koncentrującej się na żywności, energii i materiałach budowlanych.

Dzięki ponad stuletniej historii Grupa Cefetra ma głębokie korzenie w wartościach spółdzielczych. Nasza historia charakteryzuje się niezawodnością, zaangażowaniem we współpracę i ambicją kształtowania przyszłości.
Control Union od kilkudziesięciu lat pomaga budować lepszy świat. Odkąd zapuściliśmy korzenie w rolnictwie, staliśmy się globalnym, godnym zaufania partnerem w zakresie badań, inspekcji i certyfikacji (TIC), zapewniając kompleksowy zakres usług jakościowych klientom w ponad 80 krajach.
Nasza dogłębna wiedza i doświadczenie obejmują wszystkie aspekty łańcucha dostaw, w szerokim zakresie branż, w tym żywności, pasz, energii, leśnictwa, zrównoważonego rozwoju, zgodności społecznej i tekstyliów.
Dzięki naszej globalnej sieci biur i 5000 pracowników jesteśmy wyjątkowo przygotowani do wspierania firm w dowolnym miejscu na świecie, zapewniając wsparcie na miejscu i wgląd, aby pomóc partnerom w lokalnych i globalnych wyzwaniach.
Stawiamy na uczciwość, bezpieczeństwo i przejrzystość we wszystkim, co robimy, od obsługi klientów po relacje z interesariuszami, od rozwoju naszych pracowników po wsparcie, jakiego udzielamy społecznościom, w których pracujemy.
Jesteśmy dumni z naszej reputacji zaufanych partnerów, działających uczciwie i z szacunkiem dla ludzi, społeczeństwa i środowiska. Być Dowodem Twojej Obietnicy.
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę rzeczoznawczo kontrolną towarów rolno-spożywczych w imporcie i eksporcie we wszystkich polskich portach (Gdynia, Gdańsk i Szczecin), a także na terenie Łotwy, Litwy i Estonii. Firma zapewnia również kompleksowe kontrole ilościowo-jakościowe towarów składowanych w magazynach na terenie Polski i Wspólnoty Europejskiej. Usługi J.S. Hamilton Poland obejmują inspekcje portowe, analizy laboratoryjne, spedycję i logistykę, a także fumigację, zwalczanie szkodników oraz usługi DDD.
Wykwalifikowana kadra ekspertów zapewnia bezstronną ocenę jakości kontrolowanych surowców i produktów paszowych w Łańcuchu GMP+. Doświadczenie J.S. Hamilton potwierdzone jest wieloletnim członkostwem w organizacjach wspierających handel towarami rolnymi The Grain and Feed Trade Association (GAFTA) i The Federation of Oils Seeds and Fats Associations (FOSFA). Firma jako jednostka inspekcyjna oraz laboratorium badawcze jest akredytowana przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA).

https://hamilton.com.pl/
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Biuro Główne i Laboratorium Centralne
Ul. Chwaszczyńska 180, 81-571 Gdynia
Tel. +48 58 766 99 00

LDC

Założona w 1851 roku firma Louis Dreyfus Company (LDC) jest wiodącym sprzedawcą i przetwórcą towarów rolnych, wykorzystującym swój globalny zasięg i rozległą sieć aktywów, aby służyć klientom i konsumentom na całym świecie, dostarczając odpowiednie produkty we właściwe miejsce, we właściwym czasie - bezpiecznie, niezawodnie i odpowiedzialnie. Nasza działalność obejmuje cały łańcuch wartości, od pola do stołu, w szerokim zakresie linii biznesowych, w tym Carbon Solutions, Coffee, Cotton, Food & Feed Solutions, Freight, Global Markets, Grains & Oilseeds, Juice, Rice i Sugar. LDC działa w ponad 100 krajach i zatrudnia około 17 000 osób na całym świecie, pomagając wyżywić i ubrać około 500 milionów ludzi każdego roku poprzez pochodzenie, przetwarzanie i transport około 80 milionów ton produktów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.ldc.com i śledź nas na Twitterze i LinkedIn.
Louis Dreyfus Company Polska
ul. Bobrowiecka 1
00-728 Warszawa
T. +48 22 559 08 00
Od ponad 100 lat pomagamy budować lepszy świat. Od naszych korzeni w rolnictwie, staliśmy się godnym zaufania globalnym partnerem w wielu różnych branżach, od doradztwa i rozwiązań technologicznych po wiodące w branży zintegrowane usługi logistyczne, a także praktyczne opcje szkoleniowe dla naszych klientów.

Nasza dogłębna wiedza i doświadczenie obejmują wszystkie aspekty łańcucha dostaw, w szerokim zakresie branż i rodzajów ładunków. Od logistyki po inspekcje, od pasz po rolnictwo regeneracyjne.

Dzięki naszej globalnej sieci biur mamy wyjątkową możliwość wspierania firm w dowolnym miejscu na świecie, zapewniając wsparcie na miejscu i wgląd, aby pomóc naszym partnerom w lokalnych wyzwaniach, które mają znaczenie dla nich i otaczającego ich świata.
Thegra Poland Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na rynku rolno-spożywczym od 1999 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie wykorzystujemy we współpracy z polskimi producentami rolnymi, przetwórcami oraz firmami handlowymi.
W gamie surowców, którymi się zajmujemy znajdują się zarówno zboża, rośliny oleiste jak i komponenty do produkcji pasz. Działamy zarówno na rynku krajowym jak i zajmujemy się importem oraz eksportem produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązania dla naszych partnerów handlowych.
Współpraca z firmą Thegra Poland to indywidualne podejście do każdego klienta, obsługa handlowa na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny, terminowe realizacje i analiza aktualnych cen na rynku. Dzięki naszym kontaktom spedycyjnym spełnimy Państwa oczekiwania z szybkim terminem załadunku i dostarczeniem towaru na terenie całego kraju.
THEGRA Poland sp. z o.o.
Żelazna 59
00-848 Warszawa
tel. + 48 22 455 94 00
e-mail: thegra@thegra.com.pl
www.thegra.com.pl

Silver Partner

W Cargill z dumą łączymy rolników uprawiających zboża i nasiona oleiste z klientami z branży spożywczej, paszowej i paliwowej. Nasz zaawansowany łańcuch dostaw dla rolnictwa umożliwia im skuteczne konkurowanie na rynku międzynarodowym, przy wsparciu naszych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji i zarządzania ryzykiem.
Nasza szeroka globalna obecność w zakresie pozyskiwania, wysyłki i przetwarzania zbóż i nasion oleistych, w połączeniu z naszymi globalnymi możliwościami łańcucha dostaw i doświadczeniem w obsłudze produktów o zachowanej tożsamości i zróżnicowanych, pozwala nam dostarczać znaczącą wartość naszym lokalnym, regionalnym i globalnym klientom.
Uważamy, że innowacje we wszystkich formach, w tym technologia i cyfryzacja, mogą pomóc nam sprostać niektórym z największych wyzwań stojących przed globalnym systemem żywnościowym. Właśnie dlatego stworzyliśmy myCargill.com, samoobsługowy portal, który umożliwia klientom dostęp do informacji biznesowych i ich wymianę z firmą Cargill. Dołącz, aby pozostać z nami w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie.

Dowiedz się więcej na www.cargill.com lub odwiedź nas na stoisku 3.25 w hali 1!
ED&F Man Commodities jest jednym z wiodących światowych dostawców towarów miękkich, prowadzącym działalność handlową nieprzerwanie od 1783 roku. Pozyskujemy, przechowujemy, przetwarzamy, wysyłamy i dystrybuujemy szereg produktów, w tym cukier, kawę, melasę, paszę dla zwierząt i oleje rybne.
Cieszymy się długą i udaną obecnością na naszych rynkach oraz lojalną bazą klientów, która obejmuje wielu największych na świecie dostawców żywności i napojów. Bycie globalnym ekspertem na naszych rynkach pozwala nam dodawać wartość dla naszych klientów w całym cyklu życia towarów.
Jako firma będąca własnością pracowników korzystamy z doświadczenia i zaangażowania ponad 2800 osób w 43 krajach. Odpowiedzialność korporacyjna jest zakorzeniona: jesteśmy pasjonatami zrównoważonego rozwoju i dbamy o ograniczenie wpływu naszych działań na środowisko, jednocześnie aktywnie wspierając społeczności, w których pracujemy.
Adres biura
ED&F Man Liquid Products Nederland B.V.
De Ruyterkade 6
1013 AA Amsterdam
Holandia
Tel: +31 (0)20 7540111
E-mail: molassesinfo@edfman.com

SGS

Jesteśmy SGS - światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za globalny punkt odniesienia w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i uczciwości. Naszych 98 000 pracowników zarządza siecią 2650 biur i laboratoriów, współpracując ze sobą w celu stworzenia lepszego, bezpieczniejszego i lepiej połączonego świata.
Nasi specjaliści mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie zbóż, pasz i nasion oleistych, a także płynów rolniczych i włókien. Zajmujemy się również całą gamą świeżych produktów i towarów miękkich, a także posiadamy niezrównaną wiedzę na temat biopaliw stałych i płynnych (w tym zrębków drzewnych, peletów drzewnych i biomasy).
Niezależnie od towaru i lokalizacji, nasza globalna sieć zaufanych ekspertów i najnowocześniejszych laboratoriów umożliwia skuteczny handel towarami rolnymi na arenie międzynarodowej.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem agriculture@sgs.com, odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.sgs.com/agricommodities i śledź nas na LinkedIn @SGS-Natural-Resources.

Bronze Partner

GTC Agro sp. z o.o. to rodzinna firma zajmującą się skupem i sprzedażą zbóż, roślin oleistych oraz komponentów paszowych. Działalność firmy obejmuje również hurtowy handel produktami spożywczymi.
Obrót towarów rolno-spożywczych odbywa się terenie Europy. Spółka koncentruje swoją działalność na współpracy z przetwórcami surowców roślinnych takimi jak mieszalnie pasz, młyny, słodownie, olejarnie, gorzelnie, kaszarnie, a także z hodowcami. Odbiorcami produktów oferowanych przez firmę są również przemysłowi producenci żywności oraz sieci handlowe i hurtownie.
Bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu właścicieli firmy, GTC Agro sp. z o.o. świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie zaopatrzenia surowcowego wg standardów Unii Europejskiej oraz specyficznych wymagań poszczególnych klientów. Dzięki optymalizacji procesów handlowych, finansowych i logistycznych firma jest w stanie sprostać wymagającym terminom wykonywania kontraktów oraz realizować zamówienia według wymagań dynamicznie rozwijającego się przemysłu przetwórczego oraz hodowlanego. GTC Agro charakteryzuje skuteczność, terminowość i profesjonalizm wynikające z efektywnego osiągania założeń strategii spółki.
Ambicją firmy jest osiąganie coraz większej rozpoznawalności na rynkach agro jako preferowanego partnera w zakresie dostaw surowców do produkcji spożywczej i paszowej. Realizacja kontraktów przebiega wg najwyższych standardów sztuki handlowej. Misją GTC Agro sp. z o.o. jest ciągły rozwój w oparciu o innowacje, nowoczesne technologie, poszerzanie kompetencji zespołu oraz stałą analizę informacji i danych na temat kierunków rozwoju branży rolnej i spożywczej w Europie i na świecie.
GTC Agro zajmuje się handlem, magazynowaniem, przeładunkiem i transportem następujących produktów:
· zboża: żyto, pszenica miękka, orkisz oraz durum, jęczmień, owies, kukurydza, pszenżyto;
· rośliny strączkowe: bobik, groch, łubin, soczewica, ciecierzyca, peluszka oraz gryka;
· rośliny oleiste: rzepak, słonecznik, soja, len, gorczyca;
· komponenty paszowe:
1. śruty oraz makuchy: sojowe, rzepakowe, słonecznikowe, lniane;
2. DDGS pszeniczny i kukurydziany, wysłodki buraczane oraz lucerna;
3. mąki i otręby: pszenne, żytnie, jęczmienne, owsiane, orkiszowe, semolina
Zespół GTC Agro składa sie z ekspertów z bogatym i udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu surowców na rynkach międzynarodowych, tworzeniu pełnego łańcucha przepływu towarów dzięki dobrej znajomości finansów, transportu, logistyki i zasad handlu międzynarodowego.
Zasady, jakimi kierujemy się w naszej działalności to:
· traktowanie potrzeb klientów w sposób priorytetowy;
· oferowanie produktów i usług najwyższej jakości oraz zgodnych ze specyficznymi wymaganiami dostawców oraz odbiorców;
· ciągła dbałość o utrzymanie długofalowej współpracy z klientem.

Stosując powyższe zasady dążymy do budowania trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji z naszymi klientami.
Zapraszamy do współpracy.
GTC Agro sp. z o.o. ul. Modlińska 61/03-199 Warszawa
22 290 80 60 biuro@gtcagro.pl www.gtcagro.pl
Wykorzystaj moc danych, aby zoptymalizować wydajność przechowywania ziarna.
Javelot oferuje platformę cyfrową o nazwie Store&Save, która centralizuje dane dotyczące przechowywania ziarna, aby pomóc handlowcom i spółdzielniom zoptymalizować wydajność ekonomiczną i środowiskową ich magazynów. Oprócz wyeliminowania stosowania środków owadobójczych w magazynach, Store&Save umożliwia znaczne oszczędności energii dzięki inteligentnemu sterowaniu wentylacją w celu chłodzenia ziarna. Pozwala również operatorom magazynów zaoszczędzić czas i ułatwić codzienne czynności.
Dzięki panelowi połączonych systemów termometrii i automatyki wentylatorów, które dostarczają platformie dane w czasie rzeczywistym, Store&Save można wdrożyć w każdym rodzaju magazynu zbożowego.
Założona w 2018 roku firma Javelot jest francuskim liderem Agritech w zakresie cyfrowej transformacji po zbiorach. Ambicją Javelot jest stać się europejskim liderem w swojej dziedzinie, a jego rozwiązania są obecnie dystrybuowane w Belgii, Niemczech, Polsce, Rumunii.... Javelot monitoruje już 10 milionów ton zboża i zatrudnia 45 osób w całej Europie.

Osoba kontaktowa: Paul Bizien paul.bizien@javelot.ag +33 673 62 64 79
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję